UA-72086530-1

Zapište se k odběru novinek a bud'te první, kdo obdrží ZDARMA PDFs s různými tématy, nové recepty a informace o připravovaných kurzech a soutěžích.

Bazalkové pesto s pečeným česnekem

Bazalkové pesto zná většina z nás připravené s klasicky syrovým česnekem (kromě jiných přísad), pokud jste ale doted’ neochutnali bazalkové pesto s pečeným česnekem, přicházíte fakt o hodně!

Nemusím sáhodlouze popisovat, jaké účinky na naše zdraví česnek má, internet je toho plný. Pečený …

Share this article

Pečená jablka se skořicí

By Posted on 0 1 m read

Pečená jablka se skořicí jsou jednoduchá, podzimní a lahodná.  Jablka jsou sice skromným, ale velice tvárným ovocem, které je pro nás lokálně dostupné hlavně ted’ na podzim.. tak proč toho nevyužít!

Potřebujete jen pár přísad a hlavně, tento dezert můžete připravit den předtím …

Share this article

Smoothie s ananasem, borůvkami a kapustou

Tento smoothie (neboli koktejl) je bohatý na proteiny díky výživnému burákovému máslu. Řecký jogurt je přírodním zdrojem vápníku a enzymy v ananase nás skvěle odvodňují. Čerstvou kapustu, neskutečně bohatou na vlákninu, chut’ově skoro neucítíte díky sladkým borůvkám, které jsou plné důležitých vitamínu, jako jsou …

Share this article

Rajčatová omáčka

Domácí rajčatová omáčka by neměla chybět v žádné kuchyni! Vím, není čas, po práci ani nálada, ale chut’ je o tolik lepší 🙂 Zkuste si ji jednou připravit, zatímco se rajčata pečou v troubě, vy můžete relaxovat. A navíc, tuto rajčatovou omáčku můžete použít na …

Share this article