UA-72086530-1

Zapiště se k odběru novinek a bud'te první, kdo se dozví o novinkách na Bohemian Foodie, nových receptech, připravovaných kurzech a soutěžích.

You are viewing Asie

Kokosové mléko

Jaro je tady! A já dávám na blog znovu recept na kokosové mléko, zaslouží si větší zviditelnění, zvláště ted’, kdy po dlouhé zimě potřebujeme zdravé a čerstvé potraviny.
Možnost udělat si vlastní kokosové, mandlové či jiné mléko mi doslova změnilo život. …

Share this article

Krevety v kokosovém krému s rýžovými nudlemi

Rýžové nudle jsou jednodušše fantastické. Můžete je použít do teplých jídel, salátů i polévek. Včera jsem trochu experimentovala a připravila Krevety v kokosovém krému s rýžovými nudlemi, které jsou nejen chutné a osvěžující, zároveň nepotřebujete žádné speciální přísady a lehce je připravíte z potravin zakoupených …

Share this article

Jarní ovocné závitky

Po dlouhé době jsem začala cvičit. Ale jako opravdu. Doted’ jsem jaksi podváděla, občas i flákala a nijak mě to netrápilo. Nicméně, jaro už tu bude co nevidět (a tím myslím krásné počasí, ne kalendářní fakt), takže čokoláda bude muset jít apespoň částečně stranou.. To, …

Share this article

Tofu salát s řepou daikon

Čas od času je zdravé udělat si přestávku od masa a dopřát si odlehčené (a dobře nutričně vyvážené) veganské jídlo. Tofu salát s řepou daikon je toho důkazem. Uchvátí vás jeho svěžest a jednoduchost provedení, neváhejte a vyzkoušejte!

Tofu salát s řepou daikon

Share this article